...

 

23.11.2011 – ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE!

W dniach 17-19 listopada Tarnów ugościł w ramach XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Artystycznego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej – „Śpiewaj z Nami” ponad 200 uczestników z całej Polski. Na scenie Teatru im. Ludwika Solskiego młodzi artyści w kategoriach zarówno zespołowych, jak i solowych dzielili się swoją wrażliwością i otwartością na świat. Zawarli ją w bogactwie prezentowanych aranżacji i układów choreograficznych ku uciesze licznie zgromadzonej publiczności.

Na wysokości zadania stanęli jak zwykle organizatorzy imprezy - SOSW i Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Społecznej Osób Niepełnosprawnych – „Bądźmy Razem”, którzy uatrakcyjnili w tym roku czas festiwalu o wspólne zwiedzanie naszego miasta, udział w warsztatach muzycznych, przedstawienie   teatralne „Mały Książę” czy dyskotekę w lokalu ”Bristol”. Wszystko to niewątpliwie wsparło aspekt integracyjny imprezy jak i uatrakcyjniło samą festiwalową fiestę. Przełożyło się to na dobiegające zewsząd pozytywne opinie samych uczestników, już teraz zadających organizatorom pytania na temat przyszłorocznego festiwalu.

Dzięki naszym sponsorom wszyscy uczestnicy obdarowani zostali okolicznościowymi medalami i paczkami pełnymi słodyczy. Z niewdzięcznej roli wywiązało się również jury, które musiało wybrać najlepszych przyznając im puchary, wyróżnienia i nagrody rzeczowe.

Na koniec pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy w jakiejkolwiek formie przyczynili się do wsparcia wysiłków organizacyjnych zakończonego festiwalu!

- Galeria zdjęć z festiwalu

- Koncert galowy

- Fragment wiadomości imav.tv o festiwalu

 

WB

Termometr SOSW Click for Tarnow, Poland Forecast

MYŚL TYGODNIA

"Marząc, szkicujemy naszą przyszłość..."


Przyjaciele: